تجربه جدید نرم افزاری شما اینجا آغاز می شود

نرم افزارهای یکپارچه آرین سیستم گستره ای به وسعت نیاز شما

ماجول سازمان هوشمند
ماجول داشبورد مدیریت
ماجول مالی
ماجول بازرگانی
ماجول اداری و منابع انسانی
 ماجول تولید و بهای تمام شده
ماجول تدارکات
ماجول فروش فروشگاهی


 موبایل       وب      ویندوز     

نرم افزار دیانا

پر هزينه بودن طراحي و توليد نرم افزارهاي انعطاف پذير و جامعي كه بتوانند براي تمامي عمليات سازمانهاي بزرگ و متوسط راهكار ارائه دهند و عدم تناسب بهاي تمام شده اين نرم افزارها با شرايط سازمانهاي كوچك و اشخاص آرين را بر آن داشت تا طراحي و توليد نرم افزار ديـانـا را در دستور كارخود قرار دهد.

فروش فروشگاهی آرین

فروش فروشگاهی آرین با قابليتهاي منحصر به فرد در پاسخگويي به رده هاي متنوع فروشگاهي و انواع فعاليتهاي مختلف، توانايي پشتيباني از ويژگيهاي خاص هر فعاليت و امكان تجمیع اطلاعات شعب در مرکز و انتقال سیاستهای کاربردی به شعب، ابزار متمايزي در مكانيزه كردن روند كاري فروشگاهها به شمار مي آيد.

نمسیس آرین

ارائه محصولی جامع که با توجه به تنوع سلیقه و سایز سازمانهای متوسط و بزرگ پاسخگوی نیازهای آنان در زمینه های مالی، اداری و بازرگانی باشد و امکان استفاده از نرم افزار را صرف نظر از موقعیت جغرافیایی شعب، در اختیار شرکتها و مجموعه ها قرار دهد، رسالت اصلی نرم افزار نمسیس آرین با رویکرد ERP می باشد.

دو دهه تجربه

نرم افزارهایی به وسعت نیاز مشتریان و تجربه بیش از بیست سال ارائه خدمات به بیش از یک هزار مشتری کوچک و بزرگ

حوزه فروشگاهی

از کنترل یک فروشگاه ساده تا مدیریت مجموعه های چند شعبه ای با پیچیده ترین فرآیندهای فروش نیازمند نرم افزاری جامع و یکپارچه می باشد. پکیج حوزه فروشگاهی آرین با در اختیار داشتن ماجولهای متنوعی مانند مدیریت فروشگاهی، حسابداری، خزانه داری، حقوق و دستمزد در کنار نرم افزارهای مدیریت انبار و فروش و تولید راهکار جامعی برای کنترل و مدیریت مجموعه های فروشگاهی می باشد.

حوزه مالی

کنترل تراکنشهای مالی و عملیات مرتبط با فرآیندهای معمول سازمانی نیازمند نرم افزارهایی است که در عین قدرت و انعطاف، پیچیدگی های مدیریت مالی را به حداقل برساند و مدیران را جهت مدیریت منابع و اخذ گزارشات راهبردی یاری رساند. مجموعه نرم افزارهای حوزه مالی آرین شامل ماجولهای حسابداری، خزانه داری، دارایی ثابت، سهام، حقوق و دستمزد، زیرسیستم ارزی و ... نرم افزاری قدرتمند جهت مدیریت هوشمندانه سازمانها می باشد.

حوزه منابع انسانی

واحد مدیریت منابع انسانی، از میان وظایف مختلف مدیریتی، مسئولیت کلیه فعالیت‌ها و خط مشی‌های مربوط به کارکنان سازمان را بر عهده دارد.واحد مدیریت منابع انسانی قرار است کمک کند تا سازمان، با کمترین هزینه، حداکثر کارایی را از کارکنان برای حرکت در راستای اهداف استراتژیک سازمان، کسب نماید. نرم افزار حقوق و دستمزد و مدیریت پرسنلی آرین با قابلیتهای پیشرفته راهکاری جامع جهت مدیریت منابع انسانی سازمانهاست.

حوزه BPMS

مدیریت فرآیند کسب و کار مجموعه فرآیندهایی است که به سازمان‌ها کمک می‌کند تا کارآیی کسب و کارشان را بهبود بخشند. در واقع این مجموعه فرآیندها، کارآیی و اثر بخشی هر سازمان را با اتوماتیک نمودن فرآیند کسب و کار آن سازمان بهینه می‌سازند. نرم افزار BPMS آرین با کنترل رویه و روالهای سازمانی و پیاده سازی آن تحت ویندوز و وب ابزار موثری جهت یکپارچه و مکانیزه سازی فعالیتهای سازمانی می باشد.

ویژگیهای نرم افزارهای آرین

هیچ نرم افزاری بدون داشتن امکانات متمایز قابلیت پیشرفت نخواهد داشت. در زیر با برخی از ویژگیهای متمایز نرم افزارهای آرین سیستم بیشتر آشنا خواهید شد. این ویژگیها یکی از مهمترین دلایل جذب مخاطبین و گسترش روزافزون دامنه مشتریان آرین سیستم می باشد.

زیبایی و کارایی 

کارایی یک برنامه بدون در نظر گرفتن اصول زیبایی شناسی هرگز عامل مطمئنی برای موفقیت نخواهد بود. به همین دلیل است که شرکتهای معتبر نرم افزاری مانند مایکروسافت هزینه های بسیاری صرف طراحی اینترفیس و رابط های کاربری خلاقانه می نمایند. آرین سیستم نیز با الگو قرار دادن شرکتهای معتبر و با بهره گیری از بهترین کامپوننتهای روز همواره در تلاش است تا علاوه بر کارایی بالا که همیشه جز بدیهیات نرم افزارهای آرین بوده، با ایجاد محیطی متنوع و زیبا تجربه لذت بخشی از کار با نرم افزار را در اختیار کاربرانش قرار دهد.

انعطاف پذیری بالا

ساختار پیچیده پیاده سازی نرم افزارها معمولا باعث ایجاد مقاومت در برابر تغییر می گردد. تولید کننده ها به طور کلی امکان ایجاد تغییرات خاص مشتریان خود را به علت بالا رفتن هزینه های نگهداری جداگانه نخواهند داشت و از سوی دیگر مشتریان نیز از داشتن الگوی گردش خاص خود محروم می گردند. نرم افزارهای یکپارچه آرین سیستم با در نظر گرفتن این ویژگی خاص به گونه ای تولید شده که امکان ایجاد و انجام تغییرات خاص تا رسیدن به مطلوب مشتریان خود را داشته باشد. این مهمترین دلیل انتخاب نرم افزارهای آرین از سوی مشتریان می باشد.

گزارشات موبایل و وب

موقعیت جغرافیایی شما یک محدودیت نخواهد بود اگر از نرم افزارهای موبایل و یا تحت وب آرین سیستم استفاده کنید. یکپارچگی کامل، طراحی زیبا و اثربخشی بالا تنها بخشی از ویژگیهای نرم افزارهای موبایل و وب آرین سیستم می باشد. به راحتی از هر جایی که هستید عملکرد سازمان خود را زیر نظر داشته باشید و به سادگی بر اساس اطلاعات بهترین تصمیم ها را برای مجموعه خود اتخاذ نمایید.

فرمساز و گزارش ساز پویا

با نرم افزارهای آرین امکان ایجاد فرمهای جدید متناسب با نیازهای خاص مجموعه شما و نیز ایجاد هر نوع گزارش خاص بر اساس اطلاعات موجود در نرم افزار دیگر دست نیافتنی نخواهد بود. با استفاده از نرم افزار فرم ساز و گزارش ساز پویا، محدویت نرم افزار فقط سقف خواسته های شما خواهد بود.

ماجولهای نمسیس

نمسیس آرین مجموعه ای کامل از یک ERP واقعی

ماجول حسابداری

تصميم گيري، دسترسي به اطلاعات مالي مناسب به شمار مي رود. محوريت ماجول اطلاعات حسابداري در بين ماجولهایی كه وظيفه استخراج اطلاعات تاريخي را بر عهده دارند (نظير ماجول انبارداري، ماجول خزانه داري و...) بر اهميت اين ماجول مي افزايد،چرا كه نهايتاً تجميع و تلخيص اطلاعات مالي از برآيند ...

ماجول دریافت و پرداخت

ماجول دریافت و پرداخت دامنه عمليـاتي سیستم مديريت گردش وجه نقد را تشكيل مي دهد و از ديدگاه ديگر اطلاعات واقعي بودجه نقدي در سيستم برنامه ريزي منابع نقدي سازمان را تامين مي نمايد و ضمن مديريت عمليات گردش وجوه، كمك مي نمايد تا اطلاعات دريافت و پرداخت با كاربري آسان و به صورت طبقه بندي شده ...

ماجول انبار

انبارها، شعب و مراكز متعدد و پراكنده (از نظر جغرافيايي) در شرايط متغير و بي ثبات كسب و كار امروز، راهكارهاي نرم افزاري انعطاف پذير و قدرتمند خاص خود را مي طلبد. ابزارهايي كه قادر باشند ظرف حداكثر چند ثانيه اطلاعات ورود و خروج كالا در هر شعبه يا انبار را به اطلاع مديريت مركزي يك كسب و كار برسانند ...

ماجول حقوق و دستمزد 

مديريت منابع انساني براي مهمترين و حساسترين وظيفه خود كه پردازش اطلاعات كاركرد كاركنان و محاسبه حقوق و مزاياي آنها مي باشد نياز به ابزاري انعطاف پذير، سريع و مطمئن دارد تا بتواند در حداقل زمان و با حداكثر دقت و كيفيت، انواع روشهاي متفاوت پرداخت به پرسنل را پشتيباني نمايد.

ماجول دارایی ثابت

ماجول دارایی های ثابت نمسیس ، به شما این امکان را می دهد تا از وضعیت فیزیکی دارایی و تاریخچه ی آن، در هر لحظه از زمان آگاه شوید و بر اساس این اطلاعات مدیریت و برنامه ریزی کارآمدتری برای بهره‌برداری از آن‌ها داشته باشید.


ماجول فروش

در بسیاری از کسب‌وکارهای امروزی تعدد رقبا، فرآیندهای متنوع فروش، پراکندگی جغرافیایی و نقش پرسنل فروش در این فرایند، پیچیدگی‌هایی را برای فرایند فروش به همراه دارد.
ماجول فروش آرین ، فرآیند فروش را مکانیزه می‌کند و کنترل کاملی را بر عملکرد سازمان فراهم می‌کند.